Healthylives
Ontspanningstips Oefeningen Ontstressen Sauna & Welness Producten Relaxvakanties Zoek sauna & welnesscentra Sauna & Jacuzzi's thuis

Ontspanning

23 Januari 2010

Steeds meer sauna’s introduceren badkledingdag

Steeds meer sauna’s introduceren badkledingdag


Tot voor kort was het in veel sauna’s niet toegestaan om badkleding te dragen. Om meer mensen kennis te laten maken met de sauna gaan steeds meer sauna’s een badkledingdag invoeren. Op die speciale dag is naakt niet toegestaan en zijn zwembroek of badpak verplicht. Veel mensen hebben namelijk een bepaalde schroom ten aanzien van het naakt rondlopen in het bijzijn van anderen.

Grote saunacomplexen als De Zwaluwhoeve, Thermen Bussloo en De Veluwse Bron hebben allemaal al een badkledingdag. In februari zal Thermae 2000 ook een badkledingdag gaan invoeren.

De meningen onder saunagangers over de introductie van de baddkledingdag in de sauna zijn nogal verdeeld. De een vindt het ‘onhygiënisch’ of gewoon niet prettig. De badkleding houdt namelijk het zweet tegen, waardoor het zweten ondermijnd wordt. De ander is juist blij dat ze ‘verhullende badkleding kan dragen’.

De Nederlandse Sauna Vereniging liet eerder al weten dat het niet te spreken is over de badkledingdagen. "Het is onhygiënisch, het belemmert de afvoer van lichaamsstoffen, het is niet goed voor kleding en meubilair", zegt Roel Kamps, voorzitter van de Nederlandse Sauna Vereniging.

Ga je voor het eerst naar de sauna? Kijk hier voor tips.


ron24-01-2010
Ik denk dat dat een goed idee is. Na een uurtje zijn zij voorgoed van dat
oordeel genezen . Rond de 100 graden
en een lage luchtvochtigheid. Badpak aan prima liefst een burka
  Reageer op dit bericht

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Veiligheidscode:
 
Reacties
Facebook Twitter Hyves RSS Mail
Voeg Healthylives toe aan je favorieten